Masáže pro zdraví a pohodu  Chvojenec 

masáže relaxační, regenerační a léčivé
Dobrý den, vítejte na mých stránkách - jmenuji se Hana Šimonová a již 17 let vám  nabízím masérské , poradenské a související služby v oboru své působnosti. K masážím jsem se dostala před lety hlavně díky tomu, že jsem se 4 roky intenzivně věnovala studiu a praxi v energetické a mystické škole Reiki v Brně-Lažánkách, kde jsem se naučila i Královské Thajské masáže. Práce s energií , tělem a duchem mě zaujala natolik, že jsem od té doby navštívila kromě masérské školy ještě celkem dost odborných kurzů masáží a masážních metod a hlavně jsem se setkala s lidmi, kteří mě naučili dát do masáží pro vás mnohem víc, než jen mechanické hmaty. A to vše vám s láskou předávám. 

Využijte moje tradiční i moderní metody, individuální profesionální přístup a ochotu se vám s láskou a péčí věnovat. Neustále zkvalitňuji své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených klientů. Součástí mé praxe je poradenství v oblasti zdravého životního stylu,   vysvětlím vám váš problém ,  naučím vás jednoduché cviky , seznámím vás s  bylinnými preparáty -  jako pomoc i  jako prevenci.

 

JSEM CERTIFIKOVANÝ  INSTRUKTOR  MISP  - MASÁŽE DĚTI  DĚTEM  VE  ŠKOLÁCH A  ŠKOLKÁCH

aktivizační dotekové cvičení , sblížení dětí a rodiny,  proti šikaně,  komunikace dotekem - pro  děti 4-12 let  www.misa-cz.com

 

neváhejte:
přijďte se o kvalitě mých služeb přesvědčit ,
přijďte se poradit, 
přijďte si odpočinout ,
ozdravit se a odměnit sami sebe .
 

Respektuji masérské tajemství

 

Se všemi doklady a údaji klientů a zákazníků je zacházeno v souladu s GDPR